Oferta pracy
WP_POST_REVISIONS: not defined

Spawacz-Monter/Brygadzista

Podstawowe zadania na stanowisku:
• Wykonywanie montażu urządzeń i instalacji zgodnie ze zleceniem, dostarczonymi rysunkami i schematami,
• Terminowe i prawidłowe wykonanie zleconych zadań, koordynowanie pracy podległych pracowników podmiotów zewnętrznych (podwykonawców),
• Montaż urządzeń i instalacji z zastosowaniem właściwych podzespołów, ustalonych w listach części,
• Wykonywanie robót montażowo-spawalniczych na wyjazdach delegacyjnych zarówno w kraju jak i za granicą,
• Dbanie o wizerunek firmy na zewnątrz,
• Stały kontakt z klientem w czasie trwania projektu.
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe,
• Znajomość rysunku technicznego,
• Gotowość do wyjazdów służbowych, krajowych oraz zagranicznych (około 50 % czasu pracy),
• Prawo jazdy kategorii B,
• Znajomość języka angielskiego,
• Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
• Mile widziane uprawnienia spawacza TIG (141),
• Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia,
• Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów.
Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.
• System premiowy,
• W ramach wyjazdów służbowych zapewnienie floty samochodowej, zakwaterowania oraz diet zgodnie z Rozporządzeniem,
• Możliwość uzyskania uprawnień spawalniczych w trakcie zatrudnienia.
• Możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu pracami montażowymi realizowanymi na całym świecie.
Benefity:
Premia roczna,
• Kafeteria MyBenefit i karta MultiSport,
• Spotkania integracyjne,
• Naukę języków obcych,
• Dofinansowanie wypoczynku,
• Wyprawka dla nowonarodzonego dziecka,
• Premia w ramach programu rekomendacji pracowników,
• Możliwość zdobycia uprawnień,
• Pyszna kawa.

Proces rekrutacyjny trwa do 31.03.2023
Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV na adres: rekrutacja@rulandec.com
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Spawacz-Monter/Brygadzista , prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”
Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę w celach związanych z procesem rekrutacji oraz wypełnieniem obowiązków prawnych ciążących na Administratorze. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, ani nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podane prze Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie zostaną usunięte.
Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.