Oferta pracy
WP_POST_REVISIONS: not defined

Technik Produkcji Urządzeń w branży spożywczej

Podstawowe zadania na stanowisku:
• Budowa układów dla przemysłu napojowego.
Wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe;
• Znajomość rysunku technicznego i doświadczenie w budowaniu urządzeń dla przemysłu napojowego (pasteryzatory, układy rozpuszczania, bloki zaworowe itp.);
• Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
• Prawo jazdy kat. B;
• Zdolności ślusarsko-monterskie;
• Zaangażowanie w pracę;
• Doświadczenie w nadzorowaniu prac.
Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość języka obcego;
• Doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej metodą TIG.
Oferujemy:
• Wynagrodzenie na okresie próbnym (3 miesięcznym) w zakresie 24-26 zł /h PLN brutto plus premia.

Proces rekrutacyjny trwa do 31.12.2019
Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV na adres: rekrutacja@rulandec.com
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Technika Produkcji Urządzeń w branży spożywczej, prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”
Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę w celach związanych z procesem rekrutacji oraz wypełnieniem obowiązków prawnych ciążących na Administratorze. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, ani nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podane prze Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie zostaną usunięte.
Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Po złożeniu dokumentów, przechowujemy i poddajemy ocenie twój wniosek. W dowolnej chwili możesz wycofać zgodę na przechowywanie danych. Jeśli tego nie zrobisz, twoje dane zachowamy przez okres do sześciu miesięcy do zakończenia procesu aplikacyjnego. Nasza polityka prywatności zawiera nasze wytyczne w zakresie przetwarzania i usuwania danych